Esenköy’de Liman Park Düzenlemesi Tamamlandı

10 Ocak 2023 08:02
Esenköy’de Liman Park Düzenlemesi Tamamlandı

Esenköy Belediyesi tarafından başlatılan park ve kaldırım düzenlemelerinin önemli ayaklarından birisi durumundaki Liman Park çim serim işlerinin yapılması ile birlikte tamamlandı. Ayrıca parka meyve ağaçları da ekildi.

Esenköy Belediyesi beldenin çehresini değiştirecek önemli bir çalışmayı bir süreden beri devam ettiriyor. Beldedeki parkları ve kaldırımların düzenlenmesi ile ilgili olarak beldede hummalı bir çalışma sürdürülüyor. Esenköy Belediyesi’nin kendi imkanları ile yaptığı çalışmanın önemli ayaklarından birisi tamamlandı. Liman Park serilen çimler ile yemyeşil bir görünüme kavuştu. Çiçekli saksıları kısa bir süre önce yerleştirilen parka ayrıca meyve ağaçları da dikildi. Parkın beldeye yakışan bir görünüme kavuşturulduğunu ifade eden Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, “Beldemizin en işlek noktalarından birisi durumundaki Liman Park’ta ki düzenleme çalışması çimlerin serilmesi ile birlikte tamamlandı. Park kavuştuğu bu güzel görünümle beldemize değer katıyor. Halkımız parkta gönlümce zaman harcarken, çocuklarımızda parka dikilen meyve ağaçlarındaki meyveleri yiyebilecekler” dedi.

Parkın tamamlanması ile birlikte ortaya çıkan görüntüden son derece memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar ise Esenköy Belediye başkanı Mehmet temel ve ekibine teşekkür ettiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ahmet

10 Ocak 2023 14:49
Seçimler yaklaştı, mütahit belediye başkanı istemiyoruz, her yer inşaat.