Enginyurt’tan MHP’li Başkanlara Ziyaret

Enginyurt’tan MHP’li Başkanlara Ziyaret

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Yalova’ya gelerek MHP’li Armutlu, Esenköy ve Teşvikiye Belediye Başkanları ile bir araya geldi.

Enginyurt seçimde elde ettikleri başarılı sonuç ve MHP’nin belediyecilik anlayışının güzel bir örneğini ortaya koydukları için başkanlara teşekkür etti.

Bir dizi temasta bulunmak üzere Bursa’ya gelen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Yalova’yı da ziyaret etti. Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ve Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ile Esenköy beldesinde buluşan Esenyurt, yapılan çalışmalar hakkında başkanlardan bilgiler aldı. Burada belediye başkanlarına hitap eden MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “MHP olarak yerel seçimden büyük bir başarı ile çıktık. Yalova’da da çok önemli 3 belediyeyi kazandık. MHP halka hizmet etmeyi inancının bir parçası kabul etmiş bir anlayıştır. Sizlerde bu anlayışın yani MHP’nin belediyecilik anlayışının güzel bir örneğini burada sergiliyorsunuz. Bugüne kadar yaptığınız çalışmaları gururla dinledik. Bundan sonra da aynı duyarlılıkla çalışacağınızdan ve ilçe ve beldelerinize en iyi hizmeti üreteceğinizden hiç şüphem yok” dedi.
MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un Yalova ziyareti esnasında MHP’li belediye meclis üyeleri ile Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı da hazır bulundu. Esenyurt, Armutlu ilçesi ile Esenköy ve Teşvikiye beldelerini de gezerek çalışmaları yerinde gördü. Kendilerini ziyaret ettiği için MHP’li belediye başkanları da Enginyurt’a teşekkür ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle