Engelli Dernekleri Ziyaret Edildi

Engelli Dernekleri Ziyaret Edildi

Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Dünya Engelliler Günü nedeniyle ildeki engelli derneklerini ziyaret ederek çeşitli hediyeler sundular.

Dünya Engelliler Günü’nde engellileri unutmayan Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü engellileri tek çatı altında toplayan dernekleri ziyaret ederek günün anısına hediyeler takdim ettiler. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin’in de selamlarını ileten müdürlük yetkilileri engellilerin sorun, istek ve taleplerini de dinlediler.

Ziyaretlerden son derece memnun olan dernek yetkilileri ise, “Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü sadece bir gün değil her zaman yanımızda olmayı sürdürüyor. Engellilerin sorunlarının ortadan kaldırılması ve taleplerinin karşılanması noktasında derneklerimiz ve müdürlüğümüz arasında koordineli çalışmalar var. Biz engelli bireylerin toplumsal yaşama daha fazla entegre olmasında özverili bir çaba ortaya koyan müdürlüğümüzü yürekten kutluyor ve engellilerimiz adına teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle