“Eğitime Olan Desteğimiz Her Zaman Sürecek”

19 Ağustos 2022 09:27
“Eğitime Olan Desteğimiz Her Zaman Sürecek”

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk’a iade-i ziyarette bulundu. Tutuk, “Eğitime olan desteğimiz her zaman sürecek” dedi.

Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk makamında, Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’yi kabul etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Tutuk, “Eğitim bir toplum açısından son derece önemlidir. Biz de Yalova Belediyesi olarak Yalova’da eğitime olan desteğimizi her zaman ortaya koyduk. Bu anlamda okullarımızdan gelen taleplere de imkanlarımız ölçüsünde gereken tüm desteği sağladık sağlamayı da sürdüreceğiz” dedi.

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’ye de görevinde başarılar dileyen Tutuk, Yalova Belediyesi’nin çalışmaları hakkında konuğu ile bilgi paylaşımında da bulundu. 
Akmeşe ise 2022/2023 Eğitim ve öğretim yılının hazırlıkları hakkında Tutuk’a bilgiler vererek kurumsal çalışmalar hakkında paylaşımda bulundu. Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe eğitime verdiği destekler ve ziyaretin anısına Tutuk’a bir hediye de sundu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle