“Eğitim Ve Öğretime Destek Vermeyi Sürdüreceğiz”

02 Ocak 2023 08:51
“Eğitim Ve Öğretime Destek Vermeyi Sürdüreceğiz”

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay Altınova Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar ve beldede ki okulları ziyaret ederek 2023 yılında okullarla ilgili yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

2022 yılında beldedeki okulların sorunlarının giderilmesi, ihtiyaçlarının karşılanması için çalışan Subaşı Belediyesi, 2023 yılında yapılacak çalışmalarla ilgili de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Altınova Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar’ı makamında ziyaret eden Canbay, ilçedeki çalışmalar ve beldeki eğitim ve öğretim çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı. Ziyaretinden dolayı Canbay’a teşekkür eden Sitar, “Subaşı beldemizde yer alan okullarımızın sorunlarının ortadan kaldırılmasında ve ihtiyaçlarının karşılanmasında belediye başkanımızın çok önemli destekleri oluyor. Beldemizde eğitim ve öğretimin daha sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve kalitesinin arttırılması anlamında bize verdiği desteklerden dolayı başkanımızı yürekten kutlar ve teşekkür ederim” dedi.

Eğitim ve öğretim çalışmalarını önemsediğini ifade eden Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay ise, “Geleceğimizi emanet edeceğimiz yavrularımız ve gençlerimizin çağın gereklerine uygun modern bir eğitim sisteminde eğitilmelerini çok önemsiyorum. Bu anlamda beldemizde bulunan okullarımıza 2022 yılında olduğu gibi bundan sonra da desteklerimiz kesintisiz devam edecek” diye konuştu.

Altınova Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar ve Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay 2023 yılında yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundular. Canbay ardından beldedeki okulları da ziyaret ederek okul yöneticileri ile görüş alışverişinde bulundu. Canbay öğrencileri de ziyaret ederek onlarla sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle