Ebru Gündeş ve Keremcem Yalova’yı Salladı

19 Temmuz 2007 00:00

AKP Yalova İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen konsere katılan Ebru Gündeş ve Keremcem’i binlerce kişi izledi.

Barış Manço Açık Hava Tiyatrosu’na sığmayan Yalovalıların bir kısmı da konseri dışarıdaki yeşil alana kurulan barkovizyondan izledi.
Ünlü fantezi müzik sanatçısı Ebru Gündeş ile yakışıklı popçu Keremcem’in katıldığı konser siyasi parti mitinglerinden daha fazla ilgi gördü. AKP Yalova İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen konserden saatler önce Barış Manço Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduran Yalovalılar unutulmaz bir gece yaşadı. Açık hava tiyatrosu konserin başlamasından önce dolunca vatandaşların bir kısmı da konseri dışarıya kurulan barkovizyondan takip etmek zorunda kaldı.
Açık hava tiyatrosunu dolduran kalabalık ilk olarak pop müzik sanatçısı Keremcem’i dinledi. Özellikle genç kızların çığlıklar atarak izlediği yakışıklı sanatçı romantik parçaları ve sempatik tavırlarıyla göz doldurdu.
Gecenin assolisti Ebru Gündeş ise Yalovalılardan büyük alkış aldı. Şarkılarını izleyenlerle birlikte söyleyen Gündeş, gördüğü ilgi karşısında şaşkına döndü. Konser sonrası Yalova Belediye Başkanı Barbaros Binicioğlu, Keremcem ve Ebru Gündeş’e Yürüyen Köşk maketi ve Atatürk’ün kahve içtiği fincanın benzerini armağan etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle