Dünya Starından Tutuk’a Ziyaret

01 Aralık 2022 09:19
Dünya Starından Tutuk’a Ziyaret

Şarkıları ile milyonlara ulaşan ünlü şarkıcı Otilia Yalova’ya yerleşti. Otilia bu çerçevede Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk’u ziyaret etti.

Bilionera adlı şarkısı ile tüm dünyada ünlenen ünlü şarkıcı Otilia Bruma sosyal paylaşım hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Yalova’ya yerleştiğini, “Güzel bir beraberliğim var. Artık Yalova'da yaşıyorum. Çok yakında evleneceğim. Müstakbel eşim çekingen olduğu için görünmek istemedi” sözleri ile duyurmuştu. Otilia bu çerçevede Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Tutuk, Otilia ve eş adayını kutladı. Yalova’nın çok güzel bir il olduğunu ve Türkiye’nin kalbi olan Marmara Bölgesinde 3 büyük metropole yakın saklı bir cennet olduğunu dile getirdi. Başkan Tutuk Otilia ve müstakbel eşine Yalova’da ki yaşantılarında mutluluklar diledi. Gökşen Tutuk’un da eşlik ettiği ziyarette Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk Otilia’ya Atatürk’ün Yürüyen Köşkü’nün bir maketini hediye etti.

Ziyarette Otilia’nın, Yalova’da gerçekleşecek düğün merasiminde nikahını Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk’un kıymasını isteyip istemediği de merak konusu oldu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Erol Çakır

15 Aralık 2022 09:40
Hoş geldiniz cennet Yalova mıza hayırlı olsun