DP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Uyanık Teşkilatı Ziyaret Etti

24 Ağustos 2022 11:02
DP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Uyanık Teşkilatı Ziyaret Etti

Demokrat Parti (DP) Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Uyanık Yalova İl Teşkilatını ziyaret etti. Uyanık DP Yalova İl Başkanı Zehra Görener’den de ilde süren çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Seçim çalışmalarına hız veren DP bu kapsamda teşkilatların da çalışmalarını koordine etmek adına il teşkilatları gezileri gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Yalova’ya gelen DP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Uyanık, DP Yalova İl Başkanı Zehra Görener, Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan ile il yöneticileri tarafından karşılandı. Parti çalışmaları hakkında İl Başkanı Görener’den bilgiler alan Uyanık, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine vurgu yaptı. DP Yalova İl Başkanı Zehra Görener ise İl Teşkilatı olarak Yalova merkezi, ilçe ve beldelerde yoğun bir çalışma sürdürdüklerinin altını çizdi.

DP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Uyanık, Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan’dan da belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Uyank ve parti yöneticiler bir süre daha istişarelerde bulundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle