Dönmez’den Hayırlı Olsun Ziyareti

Dönmez’den Hayırlı Olsun Ziyareti

Ak Parti Çınarcık Gençlik Kolları kurucu başkanı, Çınarcık İlçe yöneticisi Melih Dönmez AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar'ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

AK Parti Yalova Olağan Kongresi sonrasında yeniden il başkanı seçilen Muğlim Bağatar tebrikleri kabul etmeyi sürdürüyor. Yoğun bir tempo ile çalışan Bağatar partide olduğu süreçte de konuklarını kabul ediyor. Bu kapsamda Ak Parti Çınarcık Gençlik Kolları kurucu başkanı, Çınarcık İlçe yöneticisi Melih Dönmez de Bağatar’ı makamında ziyaret etti. Kongrenin ülkemize, ilimize hayırlı olmasını dileyen Dönmez Bağatar’a da görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ise parti çalışmaları hakkında konuğuna bilgiler verdi. Ak Parti Çınarcık Gençlik Kolları kurucu başkanı, Çınarcık İlçe yöneticisi Melih Dönmez ziyaretin anısına AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar'a bir hediyede sundu. Bağatar ve Dönmez ardından bir süre daha il ve Çınarcık ilçesi hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle