“Doğal Yalova” Fotoğraf Sergisi Açıldı

09 Şubat 2022 09:11
“Doğal Yalova” Fotoğraf Sergisi Açıldı

Fotoğrafçı ve tasarımcı Ümit Cesur’un objektifinden karelerin yer aldığı, “Doğal Yalova” Fotoğraf Sergisi Engelsiz Kafe Sergi Salonu’nda açıldı.

Yalova’nın gizli kalmış doğal güzelliklerinin gözler önüne serildiği “Doğal Yalova” Fotoğraf Sergisi Engelsiz Kafe Sergi Salonu’nda sanatseverlerle buluştu. Onlarca doğa fotoğrafının yer aldığı sergiyi Fotoğrafçı ve tasarımcı Ümit Cesur düzenledi. Sergi Yalovalılardan da büyük bir ilgi gördü. Bir birinden güzel fotoğrafları ilgi ile inceleyen Yalovalılar Ümit Cesur’u da kutladılar. Sergi ve serginin amacı hakkında bilgi veren Cesur ise, “Yalova’da doğa yürüyüşü ile ilgili 40-50 rota var. Bu sergide de bu rotalardan çekilen fotoğraflar yer alıyor. Anı yakalayarak doğanın güzelliğini gözler önüne sermeye çalıştık. Amacımız elbette Yalova’nın saklı kalan bu güzelliklerini halka göstermek ve bunları gün yüzüne çıkarmaktır. Sergimizin gördüğü ilgi de bizi fazlasıyla mutlu etti. Ben tüm Yalovalıları sergiye davet ediyorum” dedi.

“Doğal Yalova” Fotoğraf Sergisi 07-13 Şubat 2022 tarihleri arasında Engelsiz Kafe Sergi Salonu’nda ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle