Deva’dan MHP’ye Nezaket Ziyareti

Deva’dan MHP’ye Nezaket Ziyareti

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz’ü makamında ziyaret etti. Demirhan ve Öz ülke ve il gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundular.

DEVA Partisi Mehmet Demirhan’ı makamında ağırlayan MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Parti çalışmaları ve kısa bir süre önce gerçekleşen kongre süreci konularından da konuklarına bilgi aktaran Öz, nezaket ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sundu. Öz’e ziyaretin anısına bir çiçek sunan DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan ise, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamlarını iletti. Yalova ve ülke gündemi konusunda görüş alışverişinde bulunan Demirhan ve Öz özellikle de kurulması için çalışmaların devam ettiği Karma OSB ile ilgili detayları konuştular.

ADD’ye ziyaret
MHP’nin ardından Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)’ni ziyaret eden Demirhan’ı, ADD Yalova Şube Başkanı Mürüvet Zeynep Dağdevirenoğlu karşıladı.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek dernek çalışmaları hakkında bilgiler veren Dağdevirenoğlu, Atatürkçü Düşünce Derneği'nin Türkiye'deki klişe anlayışların dışına çıkması gerektiğini ve aslında siyasetin dışında tüm topluma hitap edebilecek bir STK'ya dönüşmesi gerektiğini dile getirdi. Demirhan, Dağdevirenoğlu’nun sözlerine katıldıklarını ve desteklediklerini söyledi.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle