Deva Partisinden Sağlıkçılara Ziyaret

26 Ağustos 2022 09:46
Deva Partisinden Sağlıkçılara Ziyaret

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan ve yönetimi tüm ülkede bir hafta boyunca eş zamanlı olarak gerçekleştirilen, “Sağlığın Devası’ etkinliği kapsamında ildeki sağlıkçılarla bir araya geldi.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan ve yönetimi tüm ülkede bir hafta boyunca eş zamanlı olarak gerçekleştirilen, “Sağlığın Devası” etkinliğini gerçekleştirdi. Etkinlik kapsamında eczane çalışanları ve Aile Sağlık Merkezlerindeki doktorlar, hemşireler ve diğer çalışanlar ile sağlık sistemi hakkında değerlendirmeler yapıldı.

DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Demirhan, Sağlıkta Atılım Eylem Planı ile iktidara geldiklerinde herkes için erişilebilir ve adil sağlık hizmeti sunacaklarını ifade etti. İl Başkanı Mehmet Demirhan, “Ülkemizin en önemli sorunlarından biri sağlıkçılarımıza karşı yapılan şiddet ve haksızlıklar karşısında DEVA Partisi olarak sağlıkçılarımızı desteklediğimizi ve onlar için şartları iyileştireceğimizi belirtmek isterim. Bunun için koruyucu sağlık hizmetlerini önceliklendireceğiz, tanı ve tedavi kalitesini artıracağız, sağlık işgücüne yatırım yapacağız, sağlıkta bilimsel gelişmeyi, sanayi ve teknoloji yatırımlarını destekleyeceğiz ve bu gibi adımlar atacağız” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle