Deva Partisi Yalova İl Başkanı Belli Oldu

06 Haziran 2023 10:33
Deva Partisi Yalova İl Başkanı Belli Oldu

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, seçim öncesinde istifa eden Mehmet Demirhan’ın yerine Yalova il başkanlığı görevine Davut Cengiz’i atadı. Cengiz, göreve layık görülmekten büyük bir gurur ve mutluluk duyduğunu söyledi.

Yalova’da Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde milletvekilliği adaylığını açıklayan Mehmet Demirhan, DEVA Partisi Yalova il başkanlığı görevinden istifa etmişti. Seçim sürecinde il başkanlığı görevine herhangi bir atama yapılmazken, vekaleten başkanlık görevi parti yöneticileri tarafından sürdürülmüştü. Seçim sonrasında Ali Babacan’ın aldığı kararla DEVA Partisi Yalova il başkanlığı görevine DEVA Partisi Altınova teşkilatında da görev yapan Davut Cengiz getirildi. Cengiz, yaptığı açıklamada, “DEVA Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan’a bana duyduğu güven ve verdiği sorumluluk için teşekkür ediyorum. Yalova’da partimizi en iyi şekilde temsil etmek ve halkımızın sorunlarına çözüm üretmek için çalışacağım” dedi.

DEVA Partisi Yalova il başkanı olarak atanan Davut Cengiz’in önümüzdeki günlerde düzenlenecek toplantı ile basın mensuplarıyla da bir araya gelmesi bekleniyor.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle