Deva partisi 1. Yaşını Kutladı

Deva partisi 1. Yaşını Kutladı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi kuruluşunun 1. yılını, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın 81 ille eş zamanlı olarak Yalova Teşkilatına da online seslendiği bir programla kutladı.

DEVA partisi İl Başkanı Mehmet Demirhan ise, “DEVA Partisi Türkiye’nin ihtiyaçlarından doğan bir partidir” dedi.

DEVA Partisi 1. Kuruluş yıldönümünü kutladı. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Yalova’nın da aralarında olduğu 81 ilin il başkanına hitap etti. DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan da partinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla açıklama yaptı. Demirhan, “Bundan tam 1 yıl önce 1. sınıf ekonomi, 1. sınıf özgürlükler, 1.sınıf demokrasi, 1. sınıf hukuk devleti için kocaman bir adım attık. Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Türkiye’nin bunlara ihtiyacı olduğu için kurduk. Bundan sonra parti politikalarımızla Türk siyasetine çok güzel hizmetler üreteceğiz. Önümüzdeki ilk seçimde muhalefet değil, iktidar olacağız. Türkiye’yi düşünen tek parti şu anda DEVA Partisi’dir” dedi.

Ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştiren DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Demirhan ve yönetim kurulu üyeleri esnaflara ve vatandaşlara DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamını ilettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle