Demirhan Ve Ekibi Bilecik İl Kongresi’ne Katıldı

Demirhan Ve Ekibi Bilecik İl Kongresi’ne Katıldı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Yalova Kurucu İl Başkanı Mehmet Demirhan ve Yönetim Kurulu üyeleri Bilecik 1.Olağan İl Kongresi’ne katıldı.

Bilecik Kurucu İl Başkanı Kadir Emre, Yalova ekibini memnuniyetle karşıladı. Desteklerinden ötürü Demirhan ve yönetimine teşekkürlerini iletti.

DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan ve yönetim kurulu üyeleri 23 Kasım 2020 Pazartesi Günü Saat 14:00’da RDKM’de gerçekleşecek olan 1.Olağan Yalova İl Kongresi öncesi izlenimlerde bulunmak, gözlemlemek ve destek olmak amacıyla Bilecik il kongresine katıldı. Kongre sonrasında Şeyh Edebali Türbesi’ni de ziyaret eden Mehmet Demirhan ve yönetimi Bilecik esnaflarıyla da sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu. Ali Babacan’ın da katılımı ile gerçekleştirilen kongreden önemli bilgiler ve izlenimlerle döndüğünü dile getiren Demirhan, “Yalova kongremizi de partimize ve misyonumuza yakışır bir ihtişamda gerçekleştireceğiz. Genel Başkanımız Ali Babacan’ı Yalova’mıza yakışır şekilde karşılayacak ve ağırlayacağız. Yalova 1. Olağan kongremizde tüm halkımızı yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle