Demirel'den Esnaf Ziyaretleri

Demirel'den Esnaf Ziyaretleri

AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel Altınova ilçesinde esnaf ve hasta ziyaretleri gerçekleştirdi. Demirel esnafların sıkıntılarını dinleyip görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasa Zafer ve parti yöneticileri ile birlikte ilçede esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler. Esnaflarla sohbet eden Milletvekili Demirel ve ilçe yöneticileri, sorunları dinlediler. Hükümetin Türkiye’nin refahı için hiç durmadan çalışıldığını ifade eden Milletvekili Fikri Demirel, " Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. Bunu yaparken aynı anda da yatırımlara ara vermiyor, gelişimini ve büyümesini sürdürüyor. Elbette bu zorluklar vatandaşlarımıza da yansıyor. Ama hep birlikte el ele vererek bu zorlukları aşacak ve çok güzel yarınlara ulaşacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.  Demire  yapılan hizmetler hakkında da vatandaşlara bilgi verdi.

Esnaflar ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Vekilimizin de söylediği gibi ülke zor bir dönemden geçiyor. Bu dönemde esnaflar olarak bizlerde elimizden geleni yapıyoruz. Kepenk kapatmıyoruz. Her zorluğa göğüs germeye hazırız. Ülkemizin bu zor günlerde toplumun kenetlenmesi ile çıkacağının biliyoruz" diye konuştular.

AK Parti Yalova Milletvekili Demirel esnaf ziyaretlerinin ardından ilçede hasta ziyaretleri de gerçekleştirerek vatandaşlara acil şifalar diledi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle