Demirel Ve Pehlivan’dan Ziyaret

Demirel Ve Pehlivan’dan Ziyaret

25 ve 26. Dönem AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel ve AK Parti Yalova Eski İl Başkanı Mustafa Pehlivan Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer tebrikleri kabul etmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda kendisini tebrik etmek amacı ile belediyeye gelen 25 ve 26. Dönem AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel ve AK Parti Yalova Eski İl Başkanı Mustafa Pehlivan’ı kapıda karşılayan Soyer konuklarını makamında ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Soyer belediyenin durumu, ilçede yapılacak çalışmalar la ilgili de bilgiler verdi. Çınarcık ilçesinin Yalova açısından önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Yalova eski Milletvekili Fikri Demirel ise, “Çınarcık ilçemizi de Ak Belediyecilik yelpazesinin altına aldık. İlçemize en iyi hizmetlerin yapılması ve yatırımların kazandırılması için olanca gücümüzle çalışacağız. Bu önemli başarıya imza atan belediye başkanımız Numan Soyer’i de yürekten kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer daha sonra konukları ile ilçe ve yapılacak çalışmalarla ilgili bir süre daha görüş alışverişinde bulundu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle