Defterdarlıktan YTSO’ya Vergi Haftası Ziyareti

Defterdarlıktan YTSO’ya Vergi Haftası Ziyareti

Vergi Haftası nedeniyle Defterdar vekili Mustafa Karadeniz ve beraberindeki heyet Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Vergi Haftası’nın bu yıl 31’incisinin kutlandığını dile getiren İl Defterdar Vekili Mustafa Karadeniz, bu vesileyle kurumlara yapmış oldukları ziyaretlerinden birisini de Yalova’nın istihdam ve vergi üreten en önemli kesimini temsil eden Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’na yapmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

İl Defterdar Vekili Mustafa Karadeniz ve daire müdürlerine teşekkür eden YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “Bizler hepimiz aynı gemide, aynı amaç ve hedefler doğrultusunda ilerliyoruz. Bizler YTSO olarak Yalova’nın en önde gelen sivil toplum kuruluşu olmanın yanı sıra, ekonominin atar damarını oluşturan bir yapıyız. İlimizdeki işletmelerimizin mali açıdan sıhhati demek, bir anlamda ilimizin mali sıhhati demektir. Yalova iş dünyası, her zaman devletine karşı sorumluluklarının farkında ve bilincinde olmuştur. Sayın Defterdarımızın liderliğinde kurumsal düzeyde de ilişkilerimiz son derece verimli biçimde devam ediyor. Bundan sonra da böyle devam edecek. Vergi haftasının ülkemize ve ilimize hayırlı olması dilerim” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle