Dalkıran Ringe Çıkıyor

13 Ekim 2021 09:38
Dalkıran Ringe Çıkıyor

Dünya MMA Şampiyonu Kadir Dalkıran dünyanın en prestijli organizasyonları arasında gösterilen Muradov Professional  League’e davet edilen tek Türk sporcu oldu. Dalkıran 22 Ekim 2021 Cumartesi günü Özbekistan’da ringe çıkacak.

Yalova’nın gururu Dünya MMA Şampiyonu Kadir Dalkıran Özbekistan’da gerçekleştirilecek olan Muradov Professional  League’e davet edildi. Dünyanın en prestijli organizasyonları arasında gösterilen müsabaka için Türkiye’den sadece Kadir Dalkıran’la sözleşme imzalandı. Dünyadan birçok ünlü dövüşçünün katılacağı müsabakada Dalkıran’da önemli isimlerle ringe çıkacak. Çalışmalarını İstanbul’da sürdüren Yalovalı sporcu, “İyi bir hazırlık süreci geçirdim. 22 Ekim 2021 Cumartesi günü Özbekistan Taşkent’te düzenlenecek olan müsabakada ringe çıkacağım. Benim kategorimde önemli isimler var. Çok zor karşılaşmalar olacak. Ama kendimi hazır hissediyorum. Ülkeme ve Yalova’ya buradan da bir şampiyonluk getirmek istiyorum” dedi.

Muradov Professional  League’in organizatörü Makhmud Muradov’un kendisi ile görüşmek için Türkiye’ye gelmesinden ve Türkiye’den sadece kendisi ile sözleşme imzalamasından da büyük bir gurur duyduğunu ifade eden Dalkıran ülkeyi en iyi şekilde temsil edeceğinden kimsenin şüphesinin olmamasını istedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle