Dağ Sağlık Çalışanlarının Tıp Bayramını Kutladı

Dağ Sağlık Çalışanlarının Tıp Bayramını Kutladı

İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Metin Dağ 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçedeki hastane, sağlık ocağı ve Eczaneleri ziyaret ederek sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutladı.

Dağ, “İnsanların sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için fedakârca çalışan doktorlar, toplumumuzun inandığı, her zaman değer verdiği saygın kişilerdir” dedi.

Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını unutmayan İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Metin Dağ ilçedeki devlete ait ve özel sağlık kurumlarını ziyaret ederek sağlık çalışanlarını kutladı. Özel Aktif Hastanesi, Yalova Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası, ilçedeki sağlık ocakları ve Eczaneleri ziyaret eden Dağ ve meclis adayları ile partililer sağlık çalışanları ile sohbet ettiler. Sağlık çalışanlarının toplumun en saygın kişileri olduğuna dikkat çeken Dağ, “İnsanların sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için fedakârca çalışan doktorlar, toplumumuzun inandığı, her zaman değer verdiği saygın kişilerdir. Bugün gelinen noktada deneyim ve birikimleriyle, alanındaki gelişmeleri yakından izleyerek kullanan doktorlarımız ve diğer sağlık çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Doktorlarımızın özverili çalışmaları ve sevgi dolu yaklaşımlarıyla geleceğe daha güvenle bakıyoruz. Bir nefes sıhhat, her birimiz için en büyük nimet ve huzur kaynağıdır. Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergesinin bir kolu da sağlık hizmetlerinde ulaşılan noktadır. Hiç birimizin vazgeçemeyeceği sağlıklı bir hayatta en etkin rolü oynayan doktorlarımız ve sağlık sektörü çalışanları karşılaştıkları zorluklara göğüs gererek bu saygın ve onurlu mesleklerini büyük bir özveriyle yürütmektedirler. İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren Çiftlikköy’ünüzde başta olmak üzere tüm doktorlarımız ve diğer sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramını saygıyla kutlarım” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle