Cumhuriyet Konserine Büyük İlgi

31 Ekim 2018 08:28
Cumhuriyet Konserine Büyük İlgi

Yalova Belediyesi Nevbahahar Türk Sanat Müziği Topluluğunun Raif Dinçkök Kültür Merkezinde verdiği ‘Cumhuriyet Konserine’ Yalovalılar büyük ilgi gösterdi.

Şef Haluk Çevik yönetiminde, birbirinden değerli eserleri seslendiren Nevbahar Türk Sanat Müziği Topluluğuna salonu dolduran vatandaşlarda eşlik etti. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman eşi Dilek Salman ve Başkan Yardımcısı Jülide Güner de konsere katılım sağladı.

Salonu dolduran ve ellerinde Türk bayrakları ile şarkılara eşlik eden sanatseverlere teşekkür eden Başkan Salman; “Cumhuriyet Bayramı etkinliklerini Yalova’mızın adına yakışır bir şekilde kutladık. 3,5 kilometrelik çok güzel bir yürüyüş gerçekleştirdik ve bu yoğun temponun ardından böyle güzel bir konsere iştirak ettik. Zamanında çok güzel söylemişler ‘müzik ruhun gıdasıdır’ diye, sabahtan bu yana yaşadığımız yorgunluğu burada attım ve bir gram yorgunluk kalmadı. Böyle bir organizasyonu gerçekleştiren ve sahnede yer alan ekibin hepsini kutluyorum. Ayrıca bu salonu ellerinde Türk bayrakları ile dolduran tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle