Cumhurbaşkanı Erdoğan Yarın Yalova’da

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yarın Yalova’da

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Cumhurbaşkanımızın müjdelerini canlı ve yerinde dinlemek için tüm halkımızı 14 Haziran Perşembe günü saat 15.00’te, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’na davet ediyorum” dedi.

Başkan Öztabak, “Yalova’da rekor katılım ile cumhurbaşkanımızı ağırlayacağız. Yalova teşkilatları her zaman liderine sahip çıkarak bağrına basmıştır. Bizler de ev sahibi olarak sorumluluklarımızın fazla olduğunun bilincindeyiz. Yalova olarak en fazla katılımla cumhurbaşkanımıza ilginin ve alakanın her geçen gün arttığını göstereceğiz. Cumhurbaşkanımızın bizlere olan güvenini boşa çıkarmayacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı büyük bir coşku ve heyecan içinde kucaklayacaklarını belirten Başkan Öztabak, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a her zaman ilgi ve teveccüh gösteren Yalova halkı 14 Haziran'daki mitingde de aynı teveccühü göstereceğine inanıyoruz. Vatandaşlarımızla Cumhurbaşkanımızı buluşturacağız. Bu büyük günde meydanları dolduracağız ve tarih yazacağız. Tüm vatandaşlarımızı Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlamaya misafir etmeye davet ediyorum. Bu seçim, asrın seçimidir. Teşkilat olarak ulaşamadığımız bir tek kişi bırakmayacağız. Bu seçimde AK Parti'ye oy vermelerini sağlayacağız. Gönlü vatan, millet, bayrak duygusu ile atan herkesi liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine davet ediyoruz. Türkiye'de destan yazacak bir seçim olacak. Cumhurbaşkanımızın elini güçlendirmek için AK Parti'nin mecliste en iyi şekilde temsil edilmesi gerekiyor. Meclis ayağını sağlam yapmazsak Cumhurbaşkanımızın elini güçlendiremeyiz” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle