Çuhadar Ve İskemleci Ailelerinin Mutlu Günü

Çuhadar Ve İskemleci Ailelerinin Mutlu Günü

Yalova’nın tanınan simalarından Sinan Çuhadar’ın oğlu Aydın Çuhadar düzenlenen düğünle hayatını Beste (İskemleci) Çuhadar ile birleştirdi. Genç çiftin nikahını ise Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman kıydı.

Sinan ve Füsun Çuhadar çiftinin oğlu Aydın Çuhadar ile Hatice ve Murat İskemleci çiftinin kızları Beste İskemleci Altan Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğün töreni ile dünya evine girdi. Konuklarını kapıda karşılayan Çuhadar ve İskemleci aileleri kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayanlara teşekkürlerini ilettiler. Genç çiftin nikahını ise Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman kıydı. Nikah cüzdanını ise her zaman yaptığı gibi Beste (İskemleci) Çuhadar’a veren Salman, “yuvayı dişi kuş yapar. O nedenle evliliğin tapusunu kadına veririm. Bir ömür boyu mutlu olun ve bir yastıkta kocayın” dedi.

Nikah töreni sonrasında ilk danslarını yapan genç çifte sevenleri de eşlik ettiler. Nikah töreninde AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, İYİ Parti İl Başkanı Erol Tatar ile çok sayıda davetli de hazır bulundular.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Suat Uysal

18 Eylül 2019 18:08
Allah mutluluk, ve saglik dolu upuzun bir omur nasip etsin