“Çocuklarımızın Geleceği İçin Yola Çıktık”

19 Aralık 2022 09:20
“Çocuklarımızın Geleceği İçin Yola Çıktık”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, Seyrantepe Mahallesinde vatandaşları ziyaret etti. Bu esnada mahalledeki çocuklarla uzun uzun sohbet eden ve onlara hediyeler veren Demirhan, “Çocuklarımızın geleceği için yola çıktık” dedi.

DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan ve yönetim kurulu üyeleri Seyrantepe Mahallesi’nde vatandaşları ziyaret ettiler. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamlarını vatandaşlara ileten Demirhan parti olarak iktidara geldiklerinde nelerin değişeceğini vatandaşlarla paylaştı.

Seyrantepe Mahallesi’ndeki ziyaretler esnasında çocuklardan büyük ilgi gören Demirhan onlara hediyeler vererek sevindirdi. Çocukların bu ülkenin geleceği olduğunu ifade eden DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, “Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Ekonomi başta olmak üzere birçok konuda ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. Bütün bu sıkıntıların DEVA’sı bizde. Bugün çocuklarımızdan gördüğümüz ilgi ve alaka bizi çok mutlu etti. Zira bizi geleceğimizin teminatı çocuklarımıza daha iyi bir ülke hazırlamak onlara çok daha güzel bir gelecek hazırlamak için yola çıktık” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle