Çocuk Parkını Çocuklarla Açtı

Çocuk Parkını Çocuklarla Açtı

Çiftlikköy Belediyesi tarafından Siteler Mahallesi’nde bulunan Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu içindeki anaokuluna yapılan çocuk parkının açılışını Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve eşi Nursel Silpagar gerçekleştirdi.

Okul Müdürü Ömer Şudaşdemir, Müdür Yardımcısı Onur Başerli, Okul Aile Birliği Başkanı Gülnaz Doğan ve velilerin de katıldığı etkinlikte, minik öğrenciler çocuk parkının açılışının yapılmasını büyük bir heyecan içinde bekledi. Minikler açılışın yapılmasının ardından parktaki oyun aletlerine heyecanla koştular. Bayan Silpagar, minik öğrencilere şeker ikram ederken, miniklerin sevinci de görülmeye değerdi.

Başkan Silpagar, Okul Aile Birliği Başkanı Gülnaz Doğan ve velilerin talebi üzerine çocukların güvenle oynayabileceği bir çocuk parkının yapılması talimatını verdiklerini ifade ederek, “Okulumuz çok yeni, çok güzel bir okul ve burada okuyan öğrencilerimizin en iyi şartlarda öğrenim görmelerini biz de istiyoruz. Okul Aile Birliği’nden bize gelen talebi yerine getirmek bizim için bir görev oldu. Anaokulu miniklerimizin samimi sevinçlerine ortak olduk. Sonuçta miniklerimiz güzel bir oyun alanına kavuşturduk. Hayırlı olmasını diliyorum. Okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize bizleri bu kadar gönülden ağırladıkları için teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Öğrenciler, Başkan Silpagar ve eşi Nursel Silpagar’a büyük ilgi göstererek okuldan alkışlarla uğurladılar.  

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle