Çınarcık’ta Sahte İçki İmalathanesine Operasyon

Çınarcık’ta Sahte İçki İmalathanesine Operasyon

Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Çınarcık ilçesinde sahte içki imalathanesine dönüştürülen bir eve gerçekleştirilen operasyonda piyasaya sürülmek üzere şişelenmiş çok sayıda sahte içki ele geçirildi.

Yalova’nın Çınarcık ilçesinde bir evde sahte içki imalatı gerçekleştirildiği istihbaratını alan Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri adrese operasyon düzenledi. İkametgah olarak da kullanılan yerde yapılan aramada, 10 Adet 5 Litrelik bidonda, 5 adet muhtelif ebatlarda etil alkol, el yapımı olduğu değerlendirilen 2 adet 5 litrelik bidonda, 1 adet 1,5 litrelik bidonda şarap, 34 adet muhtelif ebatlarda rakı, 27 adet muhtelif ebatlarda votka, 24 adet muhtelif ebatlarda viski, 30 adet içki yapımında kullanıldığı değerlendirilen çeşitli aromalar, 7 adet içki yapımında kullanıldığı değerlendirilen enjektör, ölçü oldukları değerlendirilen maddeler ele geçirildi.
Olayla ilgili olarak M.B adlı bir şahıs gözaltına alındı. Emniyete götürülerek sorgulanan şahıs hakkında düzenlenen evraklarla tutuklanma talebi ile adliyeye sevk edildi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle