Çınarcık’ta Dizi Film Çekiliyor

05 Kasım 2006 00:00

Çınarcık ilçesinde Dilan isimli dizinin çekimleri devam ediyor. Başrollerini ünlü ses sanatçısı Çılgın Sedat ve Özge Günaydın'ın paylaştığı dizide, İstemi Betil, Teoman Ayık, Ahmet Çevik, Sırrı

Çınarcık ilçesinde Dilan isimli dizinin çekimleri devam ediyor. Başrollerini ünlü ses sanatçısı Çılgın Sedat ve Özge Günaydın'ın paylaştığı dizide, İstemi Betil, Teoman Ayık, Ahmet Çevik, Sırrı Elitaş, Leyla Bingöl, Ünsal Emre, Mahmut Hekimoğlu, Yonca Çatal, Celal Özbek ve Duygu Koçak gibi ünlü isimler rol alıyor.

Flash TV'nin iddialı yapımlarından birisi olan Dilan dizisinin çekimleri, Çınarcık İlçesi ve Teşvikiye Beldesi'nde sürüyor. Başrollerini Çılgın Sedat ve Özge Günaydın'ın paylaştığı dizi,
her pazar günü saat 20.30'da Flash TV ekranlarında izleyenlerle buluşacak.

Diziyle ilgili bilgiler veren Yönetmen Necati Aslan, 'Dizinin konusu ve kadrosu gerçekten çok iyi. İzleyenlerimiz bu dizinin tutkunu olacak' dedi.

Dizinin Başrol oyuncusu Çılgın Sedat ise 'Çınarcık benim ilk sahneye çıktığım yerlerden birisidir. Burasını evim gibi görüyorum. Burada, böylesi mükemmel bir dizide başrol oynamaktan son derece mutluyum. Dizimiz geniş bir izleyici kitlesi bulacak kanaatindeyim' diye konuştu. Çınarcık ve beldelerinde süren dizi çekimlerine, vatandaşlar da ilgi gösteriyor.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle