Çınarcık’ta CHP’ye Büyük Katılım

Çınarcık’ta CHP’ye Büyük Katılım

Çınarcık ilçesinde 73 kişiden oluşan bir grup toplu olarak CHP saflarına katıldı. Gruba düzenlenen törenle rozetlerini ise CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel taktı.

CHP Çınarcık İlçe teşkilatı tarafından yapılan çalışmalar sonrasında partiye büyük bir katılım yaşandı. Partiye gelen 73 kişilik grup düzenlenen törenle CHP saflarına geçti. Katılım töreninde CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel de hazır bulundu. Burada konuşan Gürel, “Partimize teveccüh her geçen gün artıyor. Halkımız, ülkemizi içerisinde bulunduğu durumdan kurtaracak kadroların sadece CHP’de olduğunu görüyor. Bu nedenle de partimize destek veriyorlar. Bugün yaşanan bu katılım da bunun en somut örneklerinden birisidir. Önümüzdeki günlerde katılımların daha da artacağına hep birlikte şahit olacağız. Ben partimiz saflarına katılarak bizlere destek veren dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ardından CHP’ye katılanların rozetlerini CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, CHP Çınarcık İlçe Başkanı Ali Zara ve Çınarcık eski Belediye Başkanı Avni Kurt taktılar. Partiye katılan grup bir süre daha parti yöneticileri ile görüş alışverişinde bulundu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle