Çınarcık Ve Armutlu Myo’da Akademik Kurulları Toplandı

02 Kasım 2022 09:26
Çınarcık Ve Armutlu Myo’da Akademik Kurulları Toplandı

Akademik yılla birlikte akademik kurul toplantıları da yapılıyor. Bu çerçevede Çınarcık ve Armutlu Meslek Yüksek Okulu (MYO) akademik kurul toplantıları gerçekleştirildi.

Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulu Akademik Kurul Toplantısı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Vefik Arıca ve Prof. Dr. Hamit Er, Çınarcık MYO Müdürü Öğretim Görevlisi Volkan Topçu, Müdür Yardımcıları, Akademik ve İdari personelin katılımıyla yapıldı. Çınarcık MYO Müdürü Öğretim Görevlisi Volkan Topçu’nun MYO bünyesindeki programların tanıtıldığı sunumu ile başlayan akademik kurul toplantısı iş birlikleri ve sosyal sorumluluk faaliyetlerinin anlatımı ile devam etti. Burada bir konuşma yapan Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Vefik Arıca üniversite yönetiminin Çınarcık MYO'ya verdiği destekleri vurgularken yönetimin kendilerinden talep ettiği beklentileri sıraladı. Sonrasında söz alan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hamit Er, Çınarcık MYO'nun fakülteler kadar etkin olduğunu gözlemlediğini ifade ederek, "Güzel bir kampüs ortamını hep beraber çalışarak oluşturabileceğimize inanıyorum" dedi.

Çınarcık MYO’daki toplantının ardından Armutlu ilçesinde yer alan MYO’ya geçen Rektör Yardımcıları burada gerçekleşen akademik kurul toplantısına da katıldılar. Armutlu MYO hakkında yapılan bilgilendirme sonrasında Rektör yardımcıları Armutlu MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Serhan Mantoğlu ile birlikte laboratuvarları gezerek bilgiler aldılar.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle