Çiftlikköy’ün Minik Kramponları Gölcük’te Üçüncü Oldu

18 Şubat 2023 11:22
Çiftlikköy’ün Minik Kramponları Gölcük’te Üçüncü Oldu

Süper Amatör Küme ekiplerinden Çiftlikköy Belediyespor’un altyapı takımları çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Geleceğini temin altına almak isteyen Kırmızı Siyahlı ekibin U-11 takımı iki genç antrenörü Gökhan Aktaş ve Eyüpcan Durmuşoğlu yönetiminde Gölcük Karadenizspor’un düzenlediği özel turnuvada ter döktü.

Metin Uzuner Spor Kompleksi’nde oynanan müsabakalara Çiftlikköy’ün yanı sıra ev sahibi Gölcük Karadenizspor, Gölcükspor, Gölcük İhsaniyespor, Kuruçeşmespor ve Sakarya Futbol Kulübü’nün minik takımları mücadele etti.

1 gün süren müsabakaların ardından Gökhan Aktaş ve Eyüpcan Durmuşoğlu’nun çalıştırdığı Çiftlikköy Belediyespor üçüncü olduğu özel turnuvada şampiyonluk Gölcük Karadeniz’in olurken Sakarya Futbol Kulübü de ikinciliği kazandı.

Çiftlikköy Belediyespor’un altyapı antrenörleri Gökhan Aktaş ve Eyüpcan Durmuşoğlu,” Çiftlikköy Belediyespor Kulübü olarak sporcularımızın gelişimi ve tecrübe kazanmaları adında birçok özel turnuvaya katıldık ve katılmaya devam ediyoruz. Son olarak Gölcük’te birçok takımın katıldığı özel turnuvada hem Yalova’yı hem de Çiftlikköy’ü temsil ettik. Sporcularımız hem mücadeleleriyle alkış aldı hem de yeni dostluklar kazandı. Bizlere desteğini esirgemeyen Çiftlikköy Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar'a teşekkür ederiz” diye konuştular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle