Çiftlikköy’ün Aslanları Kupaları Getirdi

Çiftlikköy’ün Aslanları Kupaları Getirdi

Futbolda U-15 ve U-17 yaş gruplarında şampiyonluk ve ikincilik kupalarını kazanan Çiftlikköy Belediyespor, kupaları Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’a getirdi.

Başkan Silpagar, yeni futbol yıldızlarının Çiftlikköy’den yetişeceğini söyledi.

Çiftlikköy Belediyespor 2.Başkanı Kenan Engin, Yönetim Kurulu üyeleri, Teknik Kadro, A Takım ve tüm altyapı gruplarının futbolcuları, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ı ziyaret ederek U-15 ve U-17 Yaş Grubu’nda elde edilen kupaları takdim etti. Geçtiğimiz günlerde sona eren zorlu lig mücadelelerinde Çiftlikköy Belediyespor U-15 Takımı Yalova şampiyonu olurken, U-17 Takımı ise ikinciliği elde etmişti.

Sporcuları tebrik eden Başkan Silpagar, altyapıya büyük önem verdiklerini dile getirerek, “Bir zamanlar ben de kırmızı siyahlı formayı giymiştim. Hepiniz bu formanın değerini, anlamını iyi bilmelisiniz. Çiftlikköy’ü tüm branşlarda en iyi şekilde, en centilmence temsil etmelisiniz. Aranızdan geleceğin başarılı futbol yıldızlarının çıkacağına eminim. Hepinizi üstün gayretlerinizden dolayı tebrik ediyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ardından Çiftlikköy Belediyespor Yönetimi ve Teknik Kadrosundan altyapı ve A Takımın genel durumu hakkında bilgi alan Başkan Silpagar’la sporcular ve teknik heyet hatıra fotoğrafı çektirdi. Çiftlikköy Belediyespor Teknik Heyeti, A Takım hariç sadece altyapı kadrolarında 200’ü aşkın lisanslı sporcu bulunduğunu dile getirerek, tüm kategorilerde iyi sonuçlar almayı hedeflediklerini kaydetti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle