Çiftlikköy’de İlköğretim Haftası Kutlandı

15 Eylül 2022 09:31
Çiftlikköy’de İlköğretim Haftası Kutlandı

Çiftlikköy’de 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı’nın başlaması nedeni ile İlköğretim Haftası kutlama programı gerçekleştirildi. 

Törene GSD Vakfı İlk ve Ortaokulu’nda yapıldı. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın yanı sıra ilçe protokolü, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katıldığı açılış töreninde minik öğrenciler sergiledikleri gösterilerle beğeni topladı.

Son sınıf öğrencilerinin okula yeni başlayan minik öğrencilere çiçek takdim ettiği törende, öğrencilerin folklor ve drama gösterileri ile şiir dinletileri ilgi gördü. Tören sonrasında Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, ilkokula yeni başlayan 1.sınıf öğrencilerine Çiftlikköy Belediyesi tarafından ücretsiz olarak dağıtımı gerçekleştirilen eğitim setlerini takdim etti. Başkan Silpagar, yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrencilere, öğretmenlere ve milli eğitim camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ettiğini söyledi. Silpagar, “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza ve onları vatana, millete faydalı birer evlat olarak yetiştirme yolunda aileleri gibi görerek gayret sarfeden değerli öğretmenlerimizin her zaman olduğu gibi yanlarında olacağız, elimizden geldiğince destek vereceğiz. Hepinize güzel bir eğitim öğretim yılı diliyorum” dedi.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle