Çiftlikköy Yeni Sezon Öncesi Bir Araya Geldi

01 Eylül 2022 09:34
Çiftlikköy Yeni Sezon Öncesi Bir Araya Geldi

2022-2023 sezonunda Süper Amatör Kümede şampiyonluğu kovalayacak olan Çiftlikköy Belediyespor’da yönetim, teknik heyet ve futbolcular kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.

Yeni sezonda ilimizin başarılı teknik adamlarından Yalçın Tokay’ın çalıştıracağı Kırmızı Siyahlılar birbirinden önemli isimleri kadrosuna katmıştı.

Ekim ayının sonunda başlayacak zorlu maraton öncesinde Çiftlikköy tanışma ve kaynaşma yemeğinde buluştu. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın da katıldığı yemekte teknik direktör Yalçın Tokay, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve futbolcular hazır bulundu.

2022-2023 futbol sezonunda Süper Amatör Küme’de şampiyonluk mücadelesi verecek Çiftlikköy Belediyespor, zorlu maraton öncesi tanışma ve kaynaşma yemeğinde buluştu. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın da katıldığı yemekte teknik direktör Yalçın Tokay, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve futbolcular hazır bulundu. Silpagar, voleybolda olduğu gibi yeni sezon için futbol takıma başarılar diledi.

Tanışma ve kaynaşma yemeğiyle ilgili olarak Kırmızı Siyahlı ekipten, “2022-2023 Süper Amatör Küme de mücadele edecek Çiftlikköy Belediyespor Futbol A takımımız ile birlikte sezon öncesi tanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldik. Tanışma toplantımızda takımımızın baş antrenörü Yalçın Tokay, Futbol Şube Sorumluları Veysel Altuntas ile Serhan Altınel ile Yardımcı Antrenörlerimiz Fahri Bahadır, Ahmet Durmuşoğlu, Aydın Perihanoğlu ve Uğur Keskin hazır bulundu. Yeni sezonda Çiftlikköy Belediyespor Futbol A Takımımıza başarılar diliyoruz” açıklaması yapıldı.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle