CHP’li İlçe Başkanları Termal’de Buluştu

21 Aralık 2022 09:00
CHP’li İlçe Başkanları Termal’de Buluştu

CHP Yalova İlçe Başkanları toplantısı Termal ilçesinde gerçekleştirildi. Toplantıda yaklaşan genel seçim konusunda istişarelerde bulunuldu.

CHP Yalova İl Teşkilatı ilçe başkanları toplantılarına devam ediyor. Bu ayki ilçe başkanları toplantısı ise CHP Termal İlçe Başkanlığı ev sahipliğinde gerçekleştirildi. İlçeye gelişlerinde CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ve ilçe başkanlarını karşılayan CHP Termal İlçe Başkanı Selahattin Aksoy toplantının Termal’de yapılmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. CHP Termal İlçe binasında gerçekleşen toplantıda il gündemi, ilçelerin gündemi ve yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel CHP Genel Merkezi tarafından seçimle ilgili olarak kendilerine aktarılan talimatları da ilçe başkanları ile paylaştı. Seçime çok az bir süre kaldığını hatırlatan CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, “Ülkemiz açısından bu seçim çok önemli. Bizlerde bu bilinçle sahada olacak, partimizin ve Millet İttifakının ülkemiz açısından neden gerekli olduğunu herkese anlatacağız. Halkımızın partimize ve Millet İttifakına olan teveccühü ortadadır. Bu seçimde ülkemizi mevcut iktidardan kurtaracak ve Türkiye’yi özlediği günlere kavuşturacağız” dedi.
CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ve ilçe başkanları toplantı sonrasında ise ilçede esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle