CHP’den Çiftlikköy’e Çıkarma

CHP’den Çiftlikköy’e Çıkarma

CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ve il yöneticileri Çiftlikköy ilçesine çıkarma yaptı. İlçe merkezi ve köylerini ziyaret eden Gürel esnaflar ve vatandaşlarla da sohbet etti.

CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ve il yöneticileri Çiftlikköy ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdi. Gürel’e ziyaretleri esnasında CHP Çiftlikköy ilçe başkanı Cüneyt Çalışkan, CHP Kadın Kolları Başkanı Meryem Ataç, İl Genel Meclisi Üyesi Oktay Atik, CHP Çiftlikköy Belediye Meclisi Üyesi Savaş Kaşıkçı, CHP Taşköprü Belde Başkanı İbrahim Tezel ile il ve ilçe yöneticileri de eşlik etti. Gürel ilk olarak ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti. Esnaflara CHP tarafından yayınlanan 13 maddelik İkinci Yüzyıla Çağrı Beyannamesi’ni sunan Gürel esnaflarla uzun uzun sohbet etti. Esnafların sıkıntılar nedeniyle boğulduklarını bildiğini ifade eden Gürel, “Ülke ekonomisindeki kötü gidişatın acısını toplumun her kesini çekiyor. Elbette bunu en fazla hissedenler ise esnaflar oluyor. Biz esnafımızın içerisinde olduğu durumu da bu durumdan çıkış yollarını da biliyoruz. Bizim iktidarımız döneminde esnaflarımız rahat bir nefes alacaklar” dedi.
Esnafların sorularını da yanıtlayan Gürel ardından Çiftlikköy ilçesine bağlı köyleri gezdi. Köylerde vatandaşlarla oturan ve sohbet eden Gürel , “Köylülerimiz artık üretemiyor. Çünkü tarımsal üretim adeta yok ediliyor. Kendi ihtiyacını kendisi üretemeyen bir ülke dışa bağımlı hale gelir. İşte günümüzde geldiğimiz nokta da bu” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle