CHP Yalova’ya Çıkarma Yapacak

CHP Yalova’ya Çıkarma Yapacak

CHP Genel Merkezi 7-8 Nisan 2021 tarihleri arasında 25 milletvekili ile Yalova’ya çıkarma yapacak. İl merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek olan CHP milletvekilleri ilçe ve beldeleri de gezecekler.

CHP uzunca bir aranın ardından en kapsamlı ziyareti için hazırlıklarını tamamladı. CHP Genel Merkezi tarafından planlanan ziyaret kapsamında 25 milletvekili 2 günlük bir programla Yalova’ya gelecek. 7-8 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleşecek ziyaretlerde milletvekilleri il merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek. Esnafları dinleyecek olan CHP’li vekiller CHP’nin programları hakkında da bilgiler verecekler. Vekiller programın büyük bölümünü ise ilçe ve beldelere ayırıyorlar. İlçe ve belde ziyaretlerinde de ağırlık esnaflara verilecek ve onların dertleri ve sıkıntıları konuşulacak.

Yalova’ya 25 milletvekili ile gerçekleşecek ziyaret ile ilgili kısa bir bilgi veren CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ise, “Milletvekillerimizi Yalova’da ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Onlarla birlikte ilimizin her noktasını dolaşacak ve ülkemizde yaşanan sıkıntıları ve bunları nasıl aşacağımızı anlatacağız” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle