CHP’nin 14 Ayrı Seçim Bölgesindeki Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyelerin kesin listeleri belirlendi.
Haber Giriş Tarihi: 20.02.2014 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
CHP Yalova İl Örgütü İl seçim kuruluna verdiği dosyalarla, Altınova, Çiftlikköy, Termal, Çınarcık, Armutlu, ve Merkez İlçe olmak üzere tüm ilçelerin belediye meclis Üyelerinin ve İl Genel Meclis Üyelerinin yer aldığı listeler aşağıdaki gibi;
CHP Yalova Merkez Belediye Meclisi Aday Listesi; 1-Ahmet Yavuz 2-Halit Güleç 3-A.Barış Eroğlu 4-Başar Şahın 5-Melda Çetin 6-Selçuk Atasoy 7-Faruk Kırtay 8-Resül Morgül 9-Şerafettin Çelik 10-Jülide Güner 11-Baydur Bilen 12-Osman Başgül 13-Adil Ürekli 14-Emel Esenkale 15-Tefik Saylan 16-Metin Kazbek 17-Vildan Alkış 18-Nurten Anıl 19-Resül Kocaağa 20-Şerap Şenocak 21-Sevgi Sığan 22-Yener Bakay 23-Birgül Tuncer 24-Gönül Yüzer 25-Şakır Seçer 26-Kemal Gülgen 27-Füsün Beşgürbüz 28-Ayla Zergeroğlu Kontenjan Şaban Kocacenk Kontenjan Cemal Zaman Kontenjan Ünal Özgen CHP Yalova Merkez İl Genel Meclisi Listesi 1-Ertan Şener 2-Hüseyin İnce 3-Taner Ozan 4-Kamil Duman 5-Mehmet Aydoğdu
CHP Altınova Aday Listesi; Altınova İlçesinde İsmail Toprak belediye başkan Adayı olarak kontenjandan,Yüksel Begeç’ı aday gösterirken Altınova İlçesinde İl Genel Meclis Üyeliğine 1. Mustafa Tunalı, 2 sıradan ise Dilek Fitoz aday gösterildi. CHP Altınova Belediye Meclis Üyesi adayları şöyle; 1-Muharrem Akdemir 2-Abdurrahman Aydın 3-Erkut Altan 4-Mehmet Yıldız 5-Temel Ata 6-İbrahim Çelik 7-Hatice Cineviz 8-Murat Fırat Akkuş Kontenjan Yüksel Begeç
CHP Armutlu Aday Listesi; Armutlu İlçesinde CHP Belediye başkan Adayı Abdullah Gencer Olurken, İl Genel meclis Üyeliğine 1. sıradan Hüseyin Kozlu,2 sıradan Hilmi Er aday oldu. CHP Armutlu Belediye Meclis Üyesi adayları şöyle; 1-Aziz Uslu 2-Mesut Gönülsüz 3-Gökmen Yılmaz 5-Cevdet Çörüş 6-Ali Ulvi Kavlan 7-Nida Göç 8-Caner Aksu Kontenjan Mehmet Mahsun Doğan
CHP Çınarcık Aday Listesi; Çınarcık İlçesinde Avni Kurt belediye başkan Adayı olurken İl Genel meclisine 1.İlami Başkan, 2.Hamdi Taştan, 3. sırada ise Ergün doğan oldu. CHP Çınarcık Belediye Meclis Üyesi adayları şöyle 1-Ömür Ertürk 2-Ali Kırcı 3-Coşkun Parlak 4-Harun Karademir 5-Tahsin Yener 6-Hakkı Çelik 7-Recep Çevik 8-Hava Serpil Altınay 9-Hakan Şentürk 10-Hüseyin Toptaş KontenjanYüksel Ada
CHP Çiftlikköy Aday Listesi; Çiftlikköy İlçesinde Metin Dağ Belediye Başkan Adayı olurken, İl Genel Meclis Üyeliğine 1. Sıradan Bahar Doğan, 2. Sıradan Cüneyt Çalışkan,3. sıradan ise İsmail Arslan oldu.
CHP Termal Aday Listesi; Termal İlçesinde İbrahim Taner Belediye Başkan Adayı olurken, İl Genel meclis Üyeliğine 1. sıradan Çiğdem Gevinç, 2. sıradan İbrahim Aksoy oldu.
CHP Termal Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle 1-Güneş Acar 2-Ahmet Görür 3-Deniz Cengaveröz 4-Necip Aydın 5-Hüseyin Alfat 6-Nimet Güntepe 7-Alaattin Bulduran 8-Sebahat Hoşgör Kontenjan Emre Başaran
CHP Subaşı Aday Listesi; Subaşı beldesinde Musa Kuş Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu. 1-Turan Canbay 2-Hüseyin Kocaman 3-Nuri Çimen 4-İsmail Can 5-Mustafa Ertuğrul 6-Canan Neşeli 7-Mehmet Gökmen 8-Ercan Gürbüz Kontenjan Sadık Çelik
CHP Kadıköy Aday Listesi; Kadıköy Beldesinde Murat Ocak Belediye başkan Adayı olurken, Belediye meclis Üyelikleri şöyle oluştu. 1-Gaye Aksoy 2-Müdür Taş 3-Altan Çolak 4-Şükrü Ünver 5-Nilgün Güler 6-Ali Pirinç 7-Cihan Karayavuz 8-Leyla Tavacı Kontenjan Arif Tan
CHP Tavşanlı Aday Listesi; Tavşanlı Beldesinde Ruhi Bozkurt Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu. 1-Hasan Özevin 2-Erdal Koç 3-Mehmet Duran 4-Nedim Aktaş 5-Salim Ay 6-Ayten Kavak 7-Şendoğan Taşkömür 8-Tanju Baykır Kontenjan İsmail Uluçay
CHP Taşköprü Aday Listesi; Taşköprü Beldesinde Nedret Gülen Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu. 1-İsmail Arslan 2-Ümit Korkmaz 3-Mustafa Bak 4-Recep Turgut 5-Osman Önder 6-Nevriye Ünlü 7-Muttalip Çetin 8-Hasan Öztürk Kontenjan Hasan Sarımeşe
CHP Kaytazdere Aday Listesi; Kaytazdere Beldesinde Ali Kangal Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu. 1-Musa Günaydın 2-Emine Asuman Pazarlıklı 3-Ruhi Çınar 4-Harun Turna 5-Nuri Gürle 6-Hüseyin Yiğit 7-Fahri Can Güder 8-Yasemin Fazlaca Kontenjan Mehmet Aydın
CHP Koru Aday Listesi; Koru Beldesinde Kamil Yaman Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu. 1-Hayrettin Gökçe 2-Mehmet Baki Düz 3-Kemal Sulku 4-Ender Başkan 5-Serap Demirden 6-Zeynel Dilekçi 7-Abdullah Erbek 8-Sami Karataş Kontenjan Ülkü Geçkin
CHP Teşvikiye Aday Listesi; Teşvikiye Beldesinde Rıdvan Kanal Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu 1-Hüseyin Caylak 2-Aytekin Altun 3-Sevtap Çağlayan
CHP Esenköy Aday Listesi; Esenköy Beldesinde Rauf Aydemir Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu 1-Osman Şamdanlı 2-Bedri Aydın 3-Osman Kara 4-Serkan Ceylan
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
CHP Yalova Merkez, İlçe ve Belde Listeleri
CHP’nin 14 Ayrı Seçim Bölgesindeki Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyelerin kesin listeleri belirlendi.
CHP Yalova İl Örgütü İl seçim kuruluna verdiği dosyalarla, Altınova, Çiftlikköy, Termal, Çınarcık, Armutlu, ve Merkez İlçe olmak üzere tüm ilçelerin belediye meclis Üyelerinin ve İl Genel Meclis Üyelerinin yer aldığı listeler aşağıdaki gibi;
CHP Yalova Merkez Belediye Meclisi Aday Listesi;
1-Ahmet Yavuz
2-Halit Güleç
3-A.Barış Eroğlu
4-Başar Şahın
5-Melda Çetin
6-Selçuk Atasoy
7-Faruk Kırtay
8-Resül Morgül
9-Şerafettin Çelik
10-Jülide Güner
11-Baydur Bilen
12-Osman Başgül
13-Adil Ürekli
14-Emel Esenkale
15-Tefik Saylan
16-Metin Kazbek
17-Vildan Alkış
18-Nurten Anıl
19-Resül Kocaağa
20-Şerap Şenocak
21-Sevgi Sığan
22-Yener Bakay
23-Birgül Tuncer
24-Gönül Yüzer
25-Şakır Seçer
26-Kemal Gülgen
27-Füsün Beşgürbüz
28-Ayla Zergeroğlu
Kontenjan Şaban Kocacenk
Kontenjan Cemal Zaman
Kontenjan Ünal Özgen
CHP Yalova Merkez İl Genel Meclisi Listesi
1-Ertan Şener
2-Hüseyin İnce
3-Taner Ozan
4-Kamil Duman
5-Mehmet Aydoğdu
CHP Altınova Aday Listesi;
Altınova İlçesinde İsmail Toprak belediye başkan Adayı olarak kontenjandan,Yüksel Begeç’ı aday gösterirken Altınova İlçesinde İl Genel Meclis Üyeliğine 1. Mustafa Tunalı, 2 sıradan ise Dilek Fitoz aday gösterildi. CHP Altınova Belediye Meclis Üyesi adayları şöyle;
1-Muharrem Akdemir
2-Abdurrahman Aydın
3-Erkut Altan
4-Mehmet Yıldız
5-Temel Ata
6-İbrahim Çelik
7-Hatice Cineviz
8-Murat Fırat Akkuş
Kontenjan Yüksel Begeç
CHP Armutlu Aday Listesi;
Armutlu İlçesinde CHP Belediye başkan Adayı Abdullah Gencer Olurken, İl Genel meclis Üyeliğine 1. sıradan Hüseyin Kozlu,2 sıradan Hilmi Er aday oldu. CHP Armutlu Belediye Meclis Üyesi adayları şöyle;
1-Aziz Uslu
2-Mesut Gönülsüz
3-Gökmen Yılmaz
5-Cevdet Çörüş
6-Ali Ulvi Kavlan
7-Nida Göç
8-Caner Aksu
Kontenjan Mehmet Mahsun Doğan
CHP Çınarcık Aday Listesi;
Çınarcık İlçesinde Avni Kurt belediye başkan Adayı olurken İl Genel meclisine 1.İlami Başkan, 2.Hamdi Taştan, 3. sırada ise Ergün doğan oldu. CHP Çınarcık Belediye Meclis Üyesi adayları şöyle
1-Ömür Ertürk
2-Ali Kırcı
3-Coşkun Parlak
4-Harun Karademir
5-Tahsin Yener
6-Hakkı Çelik
7-Recep Çevik
8-Hava Serpil Altınay
9-Hakan Şentürk
10-Hüseyin Toptaş
KontenjanYüksel Ada
CHP Çiftlikköy Aday Listesi;
Çiftlikköy İlçesinde Metin Dağ Belediye Başkan Adayı olurken, İl Genel Meclis Üyeliğine 1. Sıradan Bahar Doğan, 2. Sıradan Cüneyt Çalışkan,3. sıradan ise İsmail Arslan oldu.
1-Selami Doğancı
2-Adil Yele
3-Zeki Çoşkun
4-Murat Elgin
5-Macide Aras
6-Rıfat Aydın
7-İsmail Çavuşoğlu
8-Maksut Kuzu
9-Eyüp Türkan
10-Niyazi Polat
11-Mustafa Cinel
12-Emine Yavuzer
13-Ali Çakır
Kontenjan Şavaş Dinçer
Kontenjan Bülent Tarı
CHP Termal Aday Listesi;
Termal İlçesinde İbrahim Taner Belediye Başkan Adayı olurken, İl Genel meclis Üyeliğine 1. sıradan Çiğdem Gevinç, 2. sıradan İbrahim Aksoy oldu.
CHP Termal Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle
1-Güneş Acar
2-Ahmet Görür
3-Deniz Cengaveröz
4-Necip Aydın
5-Hüseyin Alfat
6-Nimet Güntepe
7-Alaattin Bulduran
8-Sebahat Hoşgör
Kontenjan Emre Başaran
CHP Subaşı Aday Listesi;
Subaşı beldesinde Musa Kuş Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu.
1-Turan Canbay
2-Hüseyin Kocaman
3-Nuri Çimen
4-İsmail Can
5-Mustafa Ertuğrul
6-Canan Neşeli
7-Mehmet Gökmen
8-Ercan Gürbüz
Kontenjan Sadık Çelik
CHP Kadıköy Aday Listesi;
Kadıköy Beldesinde Murat Ocak Belediye başkan Adayı olurken, Belediye meclis Üyelikleri şöyle oluştu.
1-Gaye Aksoy
2-Müdür Taş
3-Altan Çolak
4-Şükrü Ünver
5-Nilgün Güler
6-Ali Pirinç
7-Cihan Karayavuz
8-Leyla Tavacı
Kontenjan Arif Tan
CHP Tavşanlı Aday Listesi;
Tavşanlı Beldesinde Ruhi Bozkurt Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu.
1-Hasan Özevin
2-Erdal Koç
3-Mehmet Duran
4-Nedim Aktaş
5-Salim Ay
6-Ayten Kavak
7-Şendoğan Taşkömür
8-Tanju Baykır
Kontenjan İsmail Uluçay
CHP Taşköprü Aday Listesi;
Taşköprü Beldesinde Nedret Gülen Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu.
1-İsmail Arslan
2-Ümit Korkmaz
3-Mustafa Bak
4-Recep Turgut
5-Osman Önder
6-Nevriye Ünlü
7-Muttalip Çetin
8-Hasan Öztürk
Kontenjan Hasan Sarımeşe
CHP Kaytazdere Aday Listesi;
Kaytazdere Beldesinde Ali Kangal Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu.
1-Musa Günaydın
2-Emine Asuman Pazarlıklı
3-Ruhi Çınar
4-Harun Turna
5-Nuri Gürle
6-Hüseyin Yiğit
7-Fahri Can Güder
8-Yasemin Fazlaca
Kontenjan Mehmet Aydın
CHP Koru Aday Listesi;
Koru Beldesinde Kamil Yaman Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu.
1-Hayrettin Gökçe
2-Mehmet Baki Düz
3-Kemal Sulku
4-Ender Başkan
5-Serap Demirden
6-Zeynel Dilekçi
7-Abdullah Erbek
8-Sami Karataş
Kontenjan Ülkü Geçkin
CHP Teşvikiye Aday Listesi;
Teşvikiye Beldesinde Rıdvan Kanal Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu
1-Hüseyin Caylak
2-Aytekin Altun
3-Sevtap Çağlayan
CHP Esenköy Aday Listesi;
Esenköy Beldesinde Rauf Aydemir Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu
1-Osman Şamdanlı
2-Bedri Aydın
3-Osman Kara
4-Serkan Ceylan
En Çok Okunan Haberler