CHP Tam Kadro Ankara’daydı

08 Mart 2023 12:07
CHP Tam Kadro Ankara’daydı

CHP Yalova İl Teşkilatı Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayının kamu oyu ile paylaşıldığı programa tam kadro katıldı.

Millet İttifakı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in de katılımı ile Saadet Partisi'nin ev sahipliğinde buluştu. Altılı masanın cumhurbaşkanı adayını belirlediği toplantı yaklaşık 5 saat sürdü. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, toplantı sonrası yaptığı açıklamada Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu açıkladı. Bu açıklama için CHP Yalova İl Teşkilatı da tam kadro olarak Ankara’ya gitti. CHP Yalova İl Başkanı Muttalip Tunç, CHP Yalova Milletvekili aday adayı Mehmet Gürel, CHP Kadın Kolları Başkanı Meryem Ataç, CHP Gençlik Kolları Başkanı Erdem Doğancı ile parti yöneticileri açıklamayı Saadet Partisi Genel Merkezi önünde takip ettiler. CHP Yalova İl Başkanı Muttalip Tunç, “Millet İttifakının adayı, genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanı yapmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Kazanan Türkiye, kazanan milletimiz olacak” dedi.
CHP Yalova Milletvekili aday adayı Mehmet Gürel ise, “Gümbür gümbür geliyoruz. Tüm millet el ele geliyoruz. Türkiye’nin yeni Cumhurbaşkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde yeni bir Türkiye için geliyoruz. Kazanacağız” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle