CHP Parti Okulu Tamamlandı

14 Aralık 2022 08:54
CHP Parti Okulu Tamamlandı

CHP Yalova Parti Okulu İl Koordinatörlüğü tarafından ilçeleri de içerisine alan Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi (ÜTSE) tamamlandı.

CHP Yalova’da temel siyasi eğitimleri gerçekleştirdi. Yoğun katılımla gerçekleşen eğitimde İstanbul Bölge Koordinatörü Necip Bektaş olmak üzere eğitmenler Merve Doğancı, Dursun Kısa, Ahmet Kobya, Savaş Kaşıkçı, Cemalettin Kılıç ve hafta sonunda partililere eğitimler verdiler.  Üyelere yönelik temel sandık eğitimi siyasi söylem derslerinin verildiği eğitimde üyelerin soruları da yanıtlandı. CHP Parti okulunun siyasi bir eğitim kurumu olduğunun altını çizen İstanbul Bölge Koordinatörü Necip Bektaş, “CHP Parti Okulu, kendi gücünü örgütünden alan, eğitmenlerini katılımcıları arasından seçen ve gönüllülük esasına dayalı çalışmalar yapılan, tek taraflı bilgi aktarımları ile panellerin olmadığı, katılımcıların birlikte öğrenmesi prensibine dayalı çağdaş bir ‘siyasi’ eğitim kurumudur” dedi.

CHP Yalova Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı ise yoğun programlarından zaman ayırarak Yalova’ya gelen ve kendilerine eğitim veren İstanbul Bölge Koordinatörü Necip Bektaş ve eğitmenlere teşekkür etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle