Çandır Dernekleri Ziyaret Etti

Çandır Dernekleri Ziyaret Etti

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve yönetim kurulu üyeleri ildeki hemşeri derneklerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandı, Yalova Erzincanlılar ve Yalova Malatyalılar Derneği'ne ziyaret etti. Dernek başkanları ile sohbet eden ve dernek çalışmaları hakkında bilgiler alan Çandır hemşeri derneklerini önemine de değindi. Derneklerin toplumun yapı taşı olduğuna dikkat çeken Çandır, “Milletimizin lokomotifi, sivil toplumumuzun yapı taşı derneklerimize ziyaretlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Can Erzincan'ımız ve eşsiz Malatya'mızın kıymetli temsilcilerini ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her iki derneğimiz de, Anadolu'nun kadim şehirlerinin, içimizde yaşayan değerlerini temsil eden, örf ve ananeleriyle farklı renkleri barındıran kuruluşlardır. Gelecek Partisi olarak, ülkemizin her fikrine, her düşünceye din, dil, ırk, mezhep, memleket ayrımı yapmadan eşit mesafede yaklaşıyoruz. Bizleri birbirimize düşürecek art niyetli kesimlerin oyununu bozacak, birlik ve beraberliğimize çelme takacak tüm kesimlerin karşısında duracağız. Bizim için aziz vatanımızın, doğusu da, batısı da, kuzeyi de güneyi de birdir” dedi.
Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ifade eden Yalova Erzincanlılar ve Yalova Malatyalılar Dernek yöneticileri ise Çandır ve beraberindekilere teşekkür ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle