Canbay’dan LGS’ye Hazırlanan Öğrencilere Kitap Hediyesi

20 Eylül 2023 12:34
Canbay’dan LGS’ye Hazırlanan Öğrencilere Kitap Hediyesi

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, LGS sınavına hazırlanan öğrencilere soru bankası kitabı dağıttı. Başkan Canbay, okullarda açılan kurslarda eğitim gören öğrencileri ziyaret ederek, onlara başarılar diledi.

LGS sınavlarına hazırlanan öğrencilere Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay’dan kitap hediyesi geldi. Başkan Canbay beldedeki okulları ziyaret ederek sınavlara hazırlanan öğrencilerle sohbet etti. Ardından yaptığı açıklamada, eğitimde eşitliği sağlamak ve gençlere yeni fırsatlar yaratmak için çalıştıklarını belirtti. Canbay, “Gençlerimizi bilgili ve donanımlı bir şekilde yetiştirmek hepimizin en önemli görevidir. Subaşı Belediyesi olarak her aşamada eğitime destek oluyoruz.” dedi.

Canbay, ayrıca şehitlik ve gaziliğin Türk milleti için şereflerin en yücesi olduğunu, milletimizin vatanı, bayrağı ve onuru için canını bir an bile tereddüt etmeden feda ettiğini vurguladı. Canbay, şehitlerimize, gazilerimize ve onların emaneti değerli ailelerine sahip çıkmaya devam edeceklerini ifade etti.

Okul müdürleri de Başkan Canbay’a eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle