Büyükgümüş’ten, “Darbe” Tepkisi

Büyükgümüş’ten, “Darbe” Tepkisi

CHP'nin Çanakkale Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Muharem Erkek’in katıldığı bir canlı yayında darbeye yönelik sarfettiği sözlere AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş tepki gösterdi. 

CHP'nin Çanakkale Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Muharem Erkek katıldığı bir canlı yayında, “Darbeler, krizler var. Bunlar hep oldu zaten. Yarın da olacak" ifadelerini kullandı. Bu açıklamalara AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi. Büyükgümüş açıklamasında, “CHP’de ne bilinçaltı varmış! Ellerinden gelse nokta ve virgül yerine darbe diyecekler. İşte son örneği; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Sayın Muharrem Erkek; Darbeler ve krizler hep oldu zaten. Yarın da olacak” dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Suat

14 Mayıs 2020 19:05
Ya kardesim kimse darbe istemez merak etmeyin, ama sizleri uzecek seylere (darbe) gosterdiginiz hassasiyeti sizleri o makamlara getirenlere secmeninize karsi geirseniz. 8 hafta oldu hala yoreniz korona ile mucadelesindan haberiniz yok ve tek kelime etmediniz. Ya siz herhelde sasirdiniz, sizleri oraya genel merkez AKP koydu saniyorsunuz, yok be kardesim bizler koyduk unutmayin