“Bu Seçim Ülkemizin Geleceğine, Gençlerimizin Yarınlarına Yol Verecek Seçimdir”

29 Nisan 2023 09:22
“Bu Seçim Ülkemizin Geleceğine, Gençlerimizin Yarınlarına Yol Verecek Seçimdir”

AK Parti Yalova milletvekili adayı Meliha Akyol çeşitli programlarda gün boyunca vatandaşlarla bir araya gelerek 14 Mayıs seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti 28. Dönem Yalova Milletvekili adayı Meliha Akyol, gezilmeyen yer, elini sıkmadık vatandaş bırakmıyor. Türkiye Yüzyılı'nı hep birlikte inşa edeceklerini belirten Akyol , 'Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AK Parti Milletvekillerinin mecliste güçlü olması için vatandaşlarımızın desteklerine ve dualarına talibiz' dedi.

Her gittiği yerde büyük bir teveccüh ile karşılanan Meliha Akyol, vatandaşlar ile temaslarını esnaf ziyaretiyle devam ettirdi. Akyol esnaf ziyaretinin ardından vatandaşlarla bir araya gelerek,  taleblerini dinledi. Daha sonra İl Özel İdare ek binasında çalışan personel ile birlikte öğle yemeği yiyen Akyol yeni yatırımlardan bahsetti. Personeli can kulağı dinleyerek notlarını aldı.

Türkiye Yüzyılı’nı hep birlikte inşa edeceklerinin altını çizen Akyol , “Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AK Parti Milletvekillerinin yüksek bir oy oranı ile mecliste çoğunluğu ele almamız gerekiyor. Bu seçim dünya liderinin belirleneceği seçimdir. Bu seçim Ülkemizin geleceğine, gençlerimizin yarınlarına yol verecek seçimdir” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle