Briçte Heyecan Devam Ediyor

Briçte Heyecan Devam Ediyor

Yalova Briç ve Gençlik Spor Lokalinde gerçekleştirilen Yalova Kış 4’lüsü Briç turnuvasında heyecan tüm hızıyla devam ediyor.

4 Ocak 2013 Cuma günü başlayıp, 29 Ocak 2013 Salı günü sona erecek olan 8 takımın 48 briçseverin yer aldığı turnuvada 3. Müsabakalar nefesleri kesti. Yalova Kış 4’lüsü Briç turnuvasında 8 takım çift devreli lig usulüne göre müsabakalarını oynayacaklar.

Yalova Kış 4’lüsü Briç turnuvasında birinci ve ikinciliği elde eden takımlar 1-10 Mart 2013 tarihlerinde İzmir’de yapılacak Türkiye Kış 4’lüsü Briç Şampiyonasında Yalova’yı temsil edecekler. Yalova Kış 4’lüsü Briç turnuvasında müsabakalar 30 sayı üzerinden oynanıyor ve bir takım en fazla 25 sayı alabiliyor. Şuana kadar oynanan müsabakalar sonrasında Mutlu Yalova 63 puanla liderlik koltuğunda yer alırken onu 53 puanla Yürüyen Köşk, 44’er puanla Kanka, Karabaş ve Dertaş takımları izliyor.

Yalova Briç İl Temsilcisi Hüseyin Çetin, ”Yalova Kış 4’lüsü Briç turnuvasını 4 Ocakta başlattık ve 29 Ocakta bitireceğiz. Burada çok güzel ve çekişmeli müsabakalar oynanıyor. Turnuva sonunda ilk ikiye giren takımlar 1-10 Mart 2013 tarihlerinde İzmir’de yapılacak Türkiye Kış 4’lüsü Briç Şampiyonasında Yalova’yı temsil etme hakkı kazanacaklar. Turnuvada yer alan 8 takıma da başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle