Bocce’de Kıran Kırana Mücadele

19 Eylül 2022 10:04
Bocce’de Kıran Kırana Mücadele

Yalova Şehir Oyunları Kent Kupası kapsamında düzenlenen Bocce müsabakaları renkli görüntülere sahne oldu.

Organizasyon gençleri zararlı alışkanlıklardan korumak sporu bir yaşam biçimi haline getirmek ve Yalova’da gelenekselleşmiş bir spor kültürünü tesis etmek için, Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Yalova Belediyesi, Yalova İl Özel İdaresi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Yalova İl Müdürlüğü işbirliği gerçekleştirilen spor müsabakaları ilimize renk katmaya devam ediyor.

Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait bocce sahasında büyük erkek-kadın ve genç erkek-kadın olmak üzere 4 kategoride müsabakalar gerçekleştirildi.

Kıran kırana geçen müsabakaların ardından büyük kadınlarda şampiyonluğu Nazlı Çoban kazandı. Bu kategoride ikinci Eda Sultan Aksoy, üçüncü İlkay İman ve dördüncü de Hülya Güner oldu. Genç kadınlarda ise birinciliği Zehra Özdemir aldı. Kürsünün ikinci basamağında Sebra Cener, üçüncü basamağında Ceylin Aksu ve dördüncü basamağında da Eylül Atalay yer aldı.

Büyük erkeklerde birincilik madalyasını Erol Güzel kazandı. İkinci Hüseyin Derya Topsakal, üçüncü Umutcan Atalı, dördüncü Enes Altay oldu. Genç erkeklerde Buğra Kenar şampiyon olurken, Çağrı Uvay ikinci, Ahmet Tymor üçüncü, Samet Durgun dördüncülükle organizasyonu tamamladı.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle