BJK’da vur patlasın çal oynasın

09 Nisan 2012 00:00
BJK’da vur patlasın çal oynasın

Yenilenen işletmesi ve geçtiğimiz günlerde yapılan yeni kongresi ile Yalovalılara hizmet veren Beşiktaşlılar Derneği Çarşamba geceleri Hakhan ile Yalovalıları bir araya getiriyor.

Yapılan kongrede Başkanlık koltuğuna getirilen Serkan Deringöl ve BJK Derneği işletmecisi Suat Uzun Yalova’da kaliteli hizmeti makul fiyatlara sunduklarını ve tüm Yalova’lıları BJK derneğine beklediklerini dile getirdiler.

Hafta içi stres atmak isteyenlere yeni bir alternatif sunan Yalova BJK Derneği her Çarşamba gecesi Hakhan’la canlı müzikte büyük ilgi görüyor. Saat 21.00’de başlayan sahneye Yalova’lılar büyük ilgi gösteriyor. Dernek işletmecisi Suat Uzun tüm Yalova’lıarı Çarşamba gecesi derneğe beklediklerini belirterek, “Derneğimizde her hafta Çarşamba geceleri Hakhan’la canlı müzikte doyasıya eğleniyoruz. Çarşamba geceleri derneğimize Yalova’lılar büyük ilgi gösteriyor. Sahnenin erken saatte başlamasından dolayı ertesi gün hafta içi olmasına rağmen Yalova’lılar bizleri yalnız bırakmıyor. Her Çarşamba gecesi gerçekleşen canlı müzik sahnemize tüm Yalovalıları davet ediyoruz” şeklinde bilgi verdi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle