Bisikletçiler İzmir’den Madalya İle Döndü

08 Haziran 2023 13:00
Bisikletçiler İzmir’den Madalya İle Döndü

İzmir’in Urla ilçesinde düzenlenen Ulusal Dağ Bisikleti Yarışları’na katılan Yalova’dan üç sporcu kendi kategorilerinde ilk üçe girerek madalya kazandı. Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Kılıç, sporcuları kutlayarak başarılarının devamını diledi.

İzmir’in Urla ilçesinde gerçekleştirilen Ulusal Dağ Bisikleti Yarışları’na Türkiye’nin dört bir yanından dağ bisikleti sporcuları katıldı. Yarışlar C-2 klasmanında yapıldı ve UCI (Uluslararası Bisiklet Birliği) tarafından onaylandı.  Yalova’dan bu yarışa katılan Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü sporcuları Emine Irmak Sezer ve Ayda Acar ile Taşköprü Karate Spor Kulübü sporcusu Duru Koçak da bu yarışmaya katıldılar. Yalova’yı temsil eden sporcular kendi kategorilerinde ilk üç dereceye girmeyi başararak kürsüde Yalova adına madalya aldılar.

Sporcuların başarılarından dolayı kutlayan Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Kılıç, “Yalova’dan bu yarışmaya katılan sporcularımız bizleri gururlandırdı. Hem kendilerini hem de ilimizi başarıyla temsil ettiler. Bu başarıda emeği geçen antrenörlerimize, kulüplerimize ve ailelerine de teşekkür ediyorum. Sporcularımızın daha büyük başarılar elde etmesi için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.” dedi.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle