“Birlikten Kuvvet Doğar”

“Birlikten Kuvvet Doğar”

Yalova Belediyesi tarafından Çınarlı Hıyaban olarak adlandırılan Yalova Termal yolu üzerindeki çalışmaları yerinde inceleyen Cumhur İttifakı üyesi MHP ve AK Parti İl Başkanları Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’tan bilgi aldılar.

MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Birlikten Güç Doğar” dediler.

Yalova Belediyesi tarafından ilin birçok noktasında yapılan çalışmalarla Yalova hızla gelişiyor. Eksiklerin bir bir ortadan kaldırıldığı, sorunların sırayla çözüldüğü Yalova özlediği hizmetlerle buluşuyor. Bu kapsamda kısa bir süre önce Çınarlı Hıyaban olarak bilinen Yalova-Termal yolunda başlayan asfaltlama çalışmaları da önemli oranda tamamlandı. Yapılan çalışmayı yerinde incelemek isteyen MHP Yalova İl başkanı Namık Öz ve AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar çalışmaların sürdüğü noktaya gitti. İtifak üyesi partilerin il başkanlarını Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk karşıladı. Öz ve Bağatar’la birlikte yolu gezen ve çalışmaları inceleyen Tutuk, “Atalarımızın, “’Birlikten Kuvvet Doğar’ diye bir sözü vardır. İşte MHP ve AK Parti’nin birlikteliğinden de böyle bir güç meydana geliyor. Çalışmalarımızda belediye meclisimizin desteğini alıyoruz. AK Parti ve MHP’li meclis üyelerinin birlikteliği, hükümetimizin desteği partilerimizin kararlılığı sayesinde biz de Yalova’da güzel işler yapıyoruz. Bundan sonra da Yalova’ya yakışan hizmetler üretmeyi sürdüreceğiz. Yalova yıllardır hizmete hasret kalmış bir il. Biz halkımızın özlediği o hizmetleri bir bir sunacağız” dedi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a teşekkür eden  MHP Yalova İl başkanı Namık Öz ve AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle