"Birlik Ve Beraberlik Buluşması"

"Birlik Ve Beraberlik Buluşması"

MHP Altınova İlçe Başkanı Serkan Dikyar gerçekleşen olağan kongre sonrasında il, ilçe ve belediye meclis üyelerinin katılımı ile, “Birlik ve beraberlik buluşması” gerçekleştirdi.

Kısa bir süre önce gerçekleştirilen MHP Altınova İlçe Kongresi sonrasında partinin ilçe başkanlığı görevine seçilen Serkan Dikyar, Subaşı Keyf-i Seyir Tesislerinde “Birlik ve beraberlik buluşması” düzenledi. Buluşmaya MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Bahaddin Erbay, İl yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkanları ve belediye meclis üyeleri de katıldılar. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği gecede konuşan MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, “Partimiz kongre sürecini büyük oranda tamamladı. Önümüzde il kongremiz var. Onu da yaparak ardından çalışmalara daha güçlü bir şekilde başlayacağız. Önümüzdeki süreçte ülkemiz açısından çok önemli seçimler var. Bu seçimlerden Cumhur İttifakı olarak büyük bir başarı ile çıkmak için Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda var gücümüzle çalışacağız” dedi.
Ardından buluşmaya katılan başkanlar da sırayla söz alarak konuşmalar yaptılar. Başkanlar toplantıyı tertipleyen MHP Altınova İlçe Başkanı Serkan Dikyar’a teşekkür ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle