“Bir Oyla Ne Olur Demeyin”

“Bir Oyla Ne Olur Demeyin”

Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek adına İstanbul’a gitti.

Burada vatandaşlara seslenerek sandık başına gitmelerini isteyen İnce, “Bir oy ile ne olur demeyin çok şey olabileceğini ben yaşadım” dedi.
23 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan İstanbul seçimleri öncesinde CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu’na destek için İstanbul’a giden İnce vatandaşlardan İmamoğlu için destek istedi. Kurulan stantta vatandaşlar broşürler dağıtan İnce İstanbullulardan büyük ilgi gördü. Bilecik Milletvekili  Yaşar Tüzün, İstanbul Milletvekili Ali Haydar Hakverdi, CHP eski milletvekillerinde Çetin Soysal ve Durdu Özpolat’ında destek verdiği programda konuşan İnce, “Bir oy ile ne olur demeyin çok şey olabileceğini ben yaşadım. Oylar yeniden sayılırken 1 oy AK Partiye 1 Oy bize yazılırken yaşadığım heyecanı unutamam. O yüzden işi sıkı tutmalısınız. Bu bize vermez diye insanları ayrı görmeyelim. Çok yanılırsınız. O yüzden her insan bizim için önemlidir. Ve bu seçim gecesi 23 Haziranda İstanbul'da olup oylarınızın takipçisi olacağım " dedi.

 

istanbul escort

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sinan

15 Haziran 2019 16:06
Tuh uyuyan prens uyandi, yandik simdi Istanbula el atti yazik oldu Imamogluna kazanacagi secimi Muharrem yuzunden kaybedebilir. Yalovada olmadi secimlerde Allah razi olsun kazandik olsaydi yanmistik, verecegi tek akil benim gibi yapin kapin parsayi kacin derdi herhalde